Аудандық мәслихат депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамдары

26.01.2016
 

№ 1 Богатырь сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Богатырь а., Молодежная к-сі, 14, тел.  94-5-33

 

 

Төраға

-

Гущина Ольга Васильевна

Төрағаның орынбасары

-

Есембаева Шолпан Жолжанқызы

Хатшы

-

Пучнина Елена Александровна

Комиссия мүшелері

-

Cмаилова Зайра Зейноллақызы,

Бережная Светлана Геннадьевна, Смайылов Әлібек Сытымбекұлы, Джапарова Қымбат Еркенқызы

 

 

№ 2 Лозов сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Лозов а., Школьная к-сі, 1, тел. 96448

 

 

Төраға

-

Рахымжанова Гүлсан Исаханқызы

Төрағаның орынбасары

-

Әлсейітов Еркебай Шаймарданұлы

Хатшы

-

Оспанова Лейла Ахметқызы

Комиссия мүшелері

-

Солопун Елена Владимировна,

Заводченко Сергей Владимирович, Ахменова Арайлым Құдыретқызы, Исенова Мирамгүл Теміртасқызы.

 

                

№ 3 Қозыкеткен сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Қозыкеткен а., Победа к-сі, 11, тел. 98274 

 

 

Төраға

-

Исабаев Айтымбек Мейрамұлы

Төрағаның орынбасары

-

Номеровская Ирина Алексеевна

Хатшы

-

Хамитова Әсел Ағыбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Гречко Валерий Дмитриевич,

Сүлейменов Абай Төлегенұлы, Сәбитова Раушан Викторовна, Добродеева Юлия Муратовна.

 

 

№ 4 Орталық сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Успен а., Ленин к-сі, 68, тел.  91-6-52 

 
 

Төраға

-

Бурма Любовь Васильевна

 

Төрағаның орынбасары

-

Колисниченко Валентина Борисовна

 

Хатшы

-

Канзюба Наталья Александровна

 

Комиссия мүшелері

-

Бурма Евгения Александровна,

 

Калыкова Наталья Борисовна, Кокотюха Мария Аркадьевна, Қатпанова Бақыт Рахметқызы.

           

 

 

№ 5 Абай сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Успен а., Милевский к-сі, 65  телефон  91-2-39 

 
 

Төраға

-

Лозовик Валентина Владимировна

 

Төрағаның орынбасары

-

Свиридонова Римма Евгеньевна

 

Хатшы

-

Достова Жанна Мақсұтқызы

 

Комиссия мүшелері

-

Негриенко Галина Викторовна,

 

Шмидт Владимир Германович, Саламацкая Галина Степановна, Кропилко Олеся Васильевна.

           

 

 

№ 6 Северный сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Успен а., Ленин к-сі 70, тел.91046

 

 

Төраға

-

Бойкова Елена Леонтьевна

Төрағаның орынбасары

-

Ильин Юрий Сергеевич

Хатшы

-

Кисабаева Гүлнар Бақтыбекқызы

Комиссия мүшелері

-

Тұрлыбаева Ажар Бәкібайқызы,

Белявский Дмитрий Васильевич, Сүлейменова Әсия Шәріпқызы, Жұмадірова Сәуле Түгелбақызы.

 

 

№ 7 Мирный сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Успен а., Милевский к-сі 120, тел 91782 

 

 

Төраға

-

Ахметова Зура Социалқызы

Төрағаның орынбасары

-

Әбенов Асқар Маратқызы

Хатшы

-

Козий Валентина Владимировна

Комиссия мүшелері

-

Бондаренко Сергей Николаевич,

Крамаренко Рима Александровна, Айткужинова Рауза Амантайқызы, Ахимова Бинара Сансызбайқызы.

 

 

№ 8 Белоусов сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Белоусов а., Школьная к-сі, 8, тел. 90851

 

 

Төраға

-

Буряк Юлия Ивановна

Төрағаның орынбасары

-

Горелкина Майгүл Жақсылыққызы

Хатшы

-

Гречко Наталья Николаевна

Комиссия мүшелері

-

Бондаренко Лидия Дмитриевна,

Нейфельд Лариса Ивановна, Смағұлова Сауя Әбуқызы, Гречкова Клавдия Владимировна.

 

 

№ 9 Константинов сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Константинов а., Ленин к-сі, 73, тел. 93273

 

 

Төраға

-

Васькова Елена Михайловна

Төрағаның орынбасары

-

Құрманбаев Әубәкір Қабылдаұлы

Хатшы

-

Мәдениетов Еркебұлан Бағдатұлы

Комиссия мүшелері

-

Рамбах Лидия Давидовна,

Малая Александра Михайловна, Сиворакша Татьяна Алексеевна, Кныш Лариса Константиновна.

 

 

№ 10 Надаров сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Вознесен а., Победа к-сі, 40, тел. 97122  

 
 

Төраға

-

Яловенко Галина Александровна

 

Төрағаның орынбасары

-

Придатко Галина Андреевна

 

Хатшы

-

Потарыкина Наталья Викторовна

 

Комиссия мүшелері

-

Уәлиева Рая Ертайқызы,

 

Лулудова Галина Альозевна, Гардер Алла Олеговна, Негодин Евгений Николаевич.

 

 

№ 11 Қоңырөзек сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Қоңырөзек, Милевский к-сі, 35, тел. 94900

 
           

 

Төраға

-

Шахметов Марат Хапарұлы

Төрағаның орынбасары

-

Сатыбаева Гүлнара Мағауқызы

Хатшы

-

Махамбетова Күләш Қасқырбайқызы

Комиссия мүшелері

-

Балтабаева Гүлнәр Уаапқызы,

Шевченко Наталья Федоровна, Сқақова Қанипа Қазиқызы, Сатыбаева Тамара Жагпаровна.

 

 

№ 12 Галицк сайлау округі бойынша округтік сайлау комиссиясы

 
 

Галицк а., Школьный тұйық к-сі, 11, тел. 95337

 

 

Төраға

-

Теплая Наталья Анатольевна

Төрағаның орынбасары

-

Андриука Елена Генадиевна

Хатшы

-

Дмитриенко Руфина Раифовна

Комиссия мүшелері

-

Татенова Татьяна Леонидовна,

Зенгер Екатерина Анатольевна, Сүлейманов Ғалым Қалиасқарұлы, Ласкавая Светлана Васильевна.

Виртуалды жолбасшы

  • image01
    Аудандық фотогалерея. Көру
  • image02
    Аудандық фотогалерея. Көру
  • image03
    Аудандық фотогалерея. Көру
  • image04
    Аудандық фотогалерея. Көру

Телефон доверия

WhatsApp